Darmowa dostawa od 99,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zaplanuj rok z Kotem Jaśniepanem

2021-11-09
Zaplanuj rok z Kotem Jaśniepanem

Elegancki książkowy kalendarz w dużym (lecz nie za dużym!) formacie, układzie tygodniowym z mnóstwem miejsca do pisania z pewnością zadowoli kocich poddanych. Kalendarz ścienny pozwoli zaznaczyć wszystkie ważne wydarzenia: imieniny, urodziny, rocznice oraz święta Kota. Dzięki kalendarzowi biurkowemu będzie można spoglądać na Oblicze Kota Jaśniepana w każdej chwili, a przy okazji zaznaczyć istotne terminy.

Kot Jaśniepan donosi, że kalendarze dostępne są tylko na stronie allegro i Wydawnictwa RM (www.rm.com.pl). Królewskim dekretem, zatwierdzonym odciśniętą łapką, ustanowił darmową wysyłkę do paczkomatu INPOST i kurierem POCZTEX.

Jeśli nie znacie jeszcze Mądrości Kota Jaśniepana musicie nadrobić zaległości! Książka Magdaleny Gałęzi zawiera przeróżne historie o kotach (zasłyszane lub wyczytane w odmętach internetu), opowieści, bajki i klechdy, które mają za zadanie przybliżyć magię kota: jego superczułe zmysły, nadnaturalne zdolności manipulowania człowiekiem, fanaberie i absolutnie rozkoszną puchatość. Teksty doprawiono szczyptą chaosu i kociwłosa, tak by ich luźna forma odzwierciedlała nieznośną lekkość kociego bytu. Oczywiście opowiastki okraszono zabawnymi komiksami z kotem Jaśniepanem w roli głównej, który dzieli się swoją mądrością z bliskimi mu poddanymi, czyli… z ludźmi!

Magda Gałęzia – miłośniczka kotów i pieszych podróży, horrorów, dziwnej muzyki, przyrody oraz dobrych książek. Sympatyczka demonologii ludowej, wszelakiej magii, dziwnych opowieści. Zapalona szufladowa pisarka, etatowy odludek, który zaskakująco szybko nawiązuje kontakty. Służąca dwóch kotów: Chucka i Lósi. Nie lubi: sprzątania, nietolerancji dla ludzkiej odmienności, ogólnie pojętej głupoty, tłumów, nadmiaru słodyczy, niedostatku ciszy. Lubi: zdystansowanych ludzi z czarnym poczuciem humoru, wolność, las i góry, w których można znaleźć więcej odpowiedzi, niż stawia się pytań.

pixel