Darmowa dostawa od 99,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Rabat -20% na książki o czołgach!

2022-07-27
Rabat -20% na książki o czołgach!

Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla pasjonatów militariów – w tym tygodniu, od 25 do 31 lipca, wszystkie książki wydawnictwa RM o czołgach kupicie z rabatem 20%!

Nasza oferta książek o broni pancernej jest bardzo bogata. Znajdują się w niej m.in. książki o ogólnej historii czołgów, a także oddzielne pozycje poświęcone legendarnym czołgom takim jak czołg Tygrys czy czołg Pantera. Mamy również książki dla pasjonatów tematyki czołgów II wojny światowej. W naszej ofercie znajdują się m.in. książki o amerykańskiej broni pancernej z tego okresu. Jeżeli szukasz informacji o osławionych amerykańskich czołgach Sherman, Stuart czy Lee, znajdziesz je w naszych książkach wraz ze zdjęciami i dokumentami z epoki. Oddzielne publikacje poświęciliśmy niemieckim wojskom pancernym oraz niemieckim działom szturmowym, dlatego jeżeli ciekawi Cię, jak niemiecki czołg Tiger wypada w porównaniu z radzieckim czołgiem T-34 lub jakie były niemieckie czołgi z okresu II wojny światowej – kup nasze książki!

Jaki jest najszybszy czołg na świecie i ile waży czołg? Ile paliwa zużywa czołg? Kiedy powstał pierwszy czołg? Na te i wiele innych pytań związanych z czołgami znajdziecie odpowiedź w naszych książkach. Promocja trwa tylko do końca tygodnia, dlatego zapraszamy do zakupu!

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2022
pixel