Darmowa dostawa od 99,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Premiera książki "Hashimoto. Dieta i styl życia w chorobie"!

2022-08-24
Premiera książki "Hashimoto. Dieta i styl życia w chorobie"!
Zmień dietę, żyj uważniej, nie daj się chorobie!

Choroba Hashimoto to obniżony komfort życia, problemy skórne, wypadanie włosów, przybieranie na wadze i problemy z płodnością...

Jak prawidłowo się odżywiać, gdy ma się problemy z tarczycą? Jak styl życia oddziałuje na funkcjonowanie tarczycy? Czy kondycja naszych jelit ma wpływ na przebieg choroby Hashimoto? Jakie schorzenia mogą jej towarzyszyć? Na te i wiele innych pytań odpowiada Agata Lewandowska, dietetyczka z wieloletnim doświadczeniem, która podkreśla, iż warto zrozumieć chorobę, aby świadomie i skutecznie, każdego dnia stawiać jej czoła. 

W książce "Hashimoto. Dieta i styl życia w chorobie", autorka dzieli się praktyczną wiedzą i przedstawia porady, które pozwolą na zwalczenie wielu dolegliwości, wstrzymując tym samym proces rozwoju choroby.
Dodatkowo dietetyczka charakteryzuje diety eliminacyjne i dzieli się wieloma ciekawymi przepisami. W poradniku w prosty i rzetelny sposób przedstawione zostały nie tylko najważniejsze informacje na temat choroby Hashimoto, ale również cenne rady i odpowiedzi na nurtujące pytania osób zmagających się z chorobą.
Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2022

Polecane

Hashimoto. Dieta i styl życia w chorobie

Hashimoto. Dieta i styl życia w chorobie

59,99 zł brutto54,99 zł brutto
pixel