Darmowa dostawa od 99,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Nowa seria ezoteryczna!

2024-06-25
Nowa seria ezoteryczna!

Z ogromną radością prezentujemy najnowszą serię ezoteryczną, która przeniesie Was w fascynujący świat duchowych odkryć i głębokiej samowiedzy. Serię rozpoczynają dwie nowości od Elwiry Sowińskiej, które pomogą Wam zgłębić tajemnice, jakie skrywa ludzka dłoń oraz sny.

 

CZYTANIE Z DŁONI - Premiera 26 czerwca

Ludzką dłoń można porównać do zwierciadła, w którym odbijają się wszystkie cechy charakteru człowieka. Jest ona niczym soczewka skupiająca w sobie cenne informacje na temat naszej duszy, przeszłości i przyszłości. Wiedza zaklęta w delikatnych liniach papilarnych czeka na odkrycie.

Dowiedz się, jak wyczytać los z dłoni, jak interpretować linie, wzgórza i nietypowe znaki. Jaki związek ma typ dłoni i paznokci z liniami papilarnymi? Która część linii pokazuje naszą przeszłość, a która teraźniejszość i przyszłość? Jak charakter odzwierciedla się w przebiegu poszczególnych linii?

Przestudiuj każdą linię, każde wzgórze i znak i dowiedz się, kim naprawdę jesteś. CZYTANIE Z DŁONI to przewodnik, który pozwoli Ci odkryć niezwykłe informacje ukryte w Twoich dłoniach. 

SENNNIK PRAKTYCZNY - Premiera 17 lipca

Inspirujący przewodnik po świecie snów. Język snów często wydaje się niezwykle skomplikowany, jednak zawsze przekazuje nam coś interesującego. Dla ludzi o otwartych umysłach, poszukujących wiedzy o sobie i świecie sny mogą być niezastąpionym, a wręcz bezcennym narzędziem rozwoju. Dla starożytnych stanowiły wskazówki, jak żyć, jak radzić sobie z dręczącymi ich problemami, jakie podjąć decyzje, a nawet jak wyleczyć się z chorób. Ostrzegały przed niewłaściwymi krokami i zwracały uwagę na ważne kwestie.

Sny wyrażają to, czego sami nie potrafimy ująć w słowa, pozwalają naszej intuicji wyrwać się spod kontroli świadomości i wypowiedzieć w sprawach dla nas ważnych. Można je traktować jako przewodnik po swoim życiu osobistym i duchowym.

Poznaj ich symbolikę i naucz się je interpretować, by wiedzieć, jakie obrać kierunki rozwoju i jak wykorzystywać swój ukryty potencjał pozwalający na życie w zgodzie z samym sobą. SENNIK PRAKTYCZNY to Twoja mapa po świecie snów, pełna wskazówek, które poprowadzą Cię ku pełniejszemu zrozumieniu siebie i świata.


Nie przegap tych niezwykłych premier! Zanurz się w magiczny świat ezoteryki z Elwirą Sowińską i odkryj sekrety, które czekają na odkrycie.

 
Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2024

Polecane

Czytanie z dłoni

Czytanie z dłoni

39,99 zł brutto34,99 zł brutto
Sennik praktyczny

Sennik praktyczny

39,99 zł brutto34,99 zł brutto
pixel