Darmowa dostawa od 99,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jak wygrać z osteoporozą

2023-04-13
Jak wygrać z osteoporozą

Osteoporoza to choroba, która dotyka układ szkieletowy człowieka, cechująca się obniżeniem wytrzymałości mechanicznej kości i zwiększająca ryzyko złamań. Czy można jej zapobiegać? Tak! Zarówno w profilaktyce, jak i w leczeniu kluczową rolę odgrywa dieta, ponieważ prawidłowe funkcjonowanie układu kostnego zależy w dużej mierze od sposobu odżywiania.

Doświadczona dietetyczka podpowie ci, co jeść, by wspierać zdrowie kości i stawów, a także jak wspomóc ich regenerację. Wraz z autorką przeprowadzisz analizę swojego sposobu odżywiania i dowiesz się, co wprowadzić do diety, a co z niej wyeliminować, by przez całe życie cieszyć się zdrowiem i sprawnością. Poznasz również inne czynniki wpływające na stan układu ruchu i nauczysz się dbać o niego na co dzień.

 

W książce znajdziesz:

  • przystępnie zaprezentowaną wiedzę na temat budowy i funkcji układu kostnego,
  • informacje o tym, jakie czynniki wpływają na kondycję kości,
  • unikalny plan dietetyczny pozwalający łatwo komponować codzienne menu,
  • ponad 120 przepisów na pyszne i zdrowe dania które utrzymają twoje kości w dobrej kondycji.


Milena Nosek – dietetyk kliniczny, psychodietetyk. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Wykładowca dietetyki w sporcie i dietetyki klinicznej. Dietetyczka Polskiego Baletu Narodowego, a prywatnie miłośniczka podróży, tańca i kuchni śródziemnomorskiej.

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2023

Polecane

Jak wygrać z osteoporozą

Jak wygrać z osteoporozą

39,99 zł brutto34,99 zł brutto
pixel