Darmowa dostawa od 99,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Idealne książki na walentynkowy prezent!

2022-02-09
Idealne książki na walentynkowy prezent!

 

Co roku w walentynki obdarowujemy najbliższą nam osobę upominkiem, chcąc pokazać nasze uczucia, jak bardzo ważna jest dla nas czy po prostu chcąc wywołać uśmiech na jej twarz.

Zapraszamy do zapoznawania się z walentynkowymi propozycjami Wydawnictwa RM. 

  

  

DLA NIEJ

#miłośniczkazwierząt

Twoja dziewczyna/żona cieszy się z każdego powrotu do domu i spędzenie wieczoru z kimś wyjątkowym….ukochanym kotem! Dodatkowo wiesz, że to on rządzi w waszym domu i ma zawsze ostatnie zdanie. Kot w domu to propozycja idealna dla niej, zachwyci każdą kociarę i wywoła szczery uśmiech na jej twarzy.  Czy jest to możliwe? Oczywiście, gdyż, to nie jest zwykły poradnik, a niesamowicie pouczająca opowieść o życiu z kotami, przy której będzie się śmiać i płakać, i z całą pewnością wyciągniecie z niej dużo kociej mądrości.

CZEMU TA KSIĄŻKA? Wręczając ten prezent, pokażesz ukochanej, że akceptujesz jej drugą miłość i zależy Ci na owocnym życiu waszej trójki: ty, ona i kot. Każda kociara na pewno doceni taki podarunek.

#psycholożka 

Twoja ukochana to osoba o dużym sercu i chcąca zrozumieć otaczający ją świat? Jak czytać emocje to książka, która dzięki specjalnie stworzonym 42 kartom pozwoli z łatwością zbadać i zidentyfikować nastroje i emocje i uczucia. To pozycja, do której będzie wracać, gdy pojawi się u niej zły nastrój, będzie miała problem z emocjami i towarzyszącymi jej reakcjami, które teraz będzie mogła poprawnie zidentyfikować. 

CZEMU TA KSIĄŻKA? Wręczając ten prezent, pokażesz ukochanej, że ważne dla Ciebie są jej zainteresowania i troszczysz się o jej rozwój. Dodatkowo lepsze zrozumienie emocji przełoży się na wasz związek, czy można dać coś lepszego niż udany związek?

#zpoczuciemhumoru

Codzienne fakupy i wpadki to drugie imię twojej wybranki, ale przy tym potrafi się z tego śmiać i podejść z dystansem do codziennego życia? Nieładnie. Wielka księga fakapu to zbiór satyryczno-komiksowych ilustracji pokazujących codzienność bez filtra. Ta książka pokaże jej, że w życiu każdego człowieka zdarzają się wzloty i upadki. Dzięki książce Kamili Szcześniak twoja ukochana nie raz uśmiechnie się i wspólnie będziecie mogli pośmiać się z codziennych sytuacji.

CZEMU TA KSIĄŻKA? Wręczając ten prezent, pokażesz ukochanej, że codzienne wpadki są w życiu każdego i warto podchodzić do nich z dystansem i uśmiechem na twarzy.  

 

DLA NIEGO

#historyk

Twój wybranek lubi przeżywać, to co jest tu i teraz, ale jego serce ciągnie, do tego, co wydarzyło się w przeszłości? Lubi analizować podjęte decyzje przez dowódców w trakcie wybranych wydarzeń historycznych i mieć własne zdanie na ten temat? Książa Druga wojna światowa. Inna historia. to rekonstrukcja historii, która bardzo często odbiega od tego, co wszyscy wiemy. Niezwykła i odważna książka, która zawiera wiele udokumentowanych wątpliwości co do prawdziwości oficjalnej historii.

CZEMU TA KSIĄŻKA? Wręczając ten prezent, pokażesz ukochanemu, że ważne jest dla Ciebie jego zdanie oraz że doceniasz jego chęć do poszerzania wiedzy.

#szachista

Twój ukochany każdą wolną chwilę spędza przy szachownicy, zastanawiając się nad najlepszą strategią? A może dopiero chce zacząć swoją przygodę z szachami? Książka szachowa pozwoli mu na lepsze poznanie zasad tej gry i na dopracowanie techniki swojej gry. A czy może być coś lepszego niż facet zadowolony ze swoich sukcesów?

CZEMU TA KSIĄŻKA? Wręczając ten prezent, pokażesz ukochanemu, że cenisz jego pasje i chcesz wspierać go w rozwoju.

#miłośnikekonomii

Czy twój partner interesuje się zagadnieniami ekonomicznymi albo czuje na sobie presję odpowiedzialności za ognisko domowe, starają się za wszelką cenę zrozumieć występujące zjawiska, aby zapewnić rodzinie dobrobyt. Jeśli twój wybranek stale zastanawia się: skąd się bierze bieda? Czy kryzysów ekonomicznych naprawdę nie da się uniknąć? Czy pieniądze naprawdę rządzą światem? Sprezentuj mu Krótką Historię Ekonomii, w której znajdzie odpowiedzi na najbardziej nurtujące go pytania.

CZEMU TA KSIĄŻKA? Wręczając ten prezent, pokażesz ukochanemu, że chcesz go wspierać i jesteście zespołem, który chce wspólnie dążyć do zaspokajania potrzeb i stawiać czoło codziennemu życiu.  

 

DLA NIEJ I DLA NIEGO

#foodloversi

A może zostaniecie w domu i przygotujecie wspólnie posiłek? A może tęsknicie za Azją i przepysznym jedzeniem? To propozycja dla miłośników dobrej kuchni i dalekich podróży. Książka Ramen. Krok po kroku  jest po brzegi wypełniona smakiem umami, a jak ogólnie znana prawda mówi, przez żołądek do serca.

CZEMU TA KSIĄŻKA? Dzięki tej książce spędzicie razem czas, przygotowując przepyszną potrawę i nie wychodząc z domu, przeniesiecie się  na walentynkowy wieczór do odległej Japonii! 

#miłośnicykawy

Twoja partnerka lub partner nie wyobraża sobie poranka bez filiżanki dobrej kawy, a w każdej wolnej chwili wyszukuje nowych inspiracji kawowych? Kawa. Sekrety baristy To idealna pozycja dla wszystkich tych, którzy codziennie rano chcą pić wyjątkową i niepowtarzalną kawę przyrządzoną jak w prawdziwej kawiarni.

CZEMU TA KSIĄŻKA? Wręczając tę pozycję, pozwolisz wam na świętowanie poranków i wspólnych śniadań przy filiżance pysznej kawie nie tylko w walentynki, ale każdego dnia.

#bookloversi

Czy jest coś bardziej romantycznego niż wspólne czytanie pod ciepłym kocem, przy kominku z kieliszkiem dobrego wina w ręku? Dla wszystkich, którzy chcą celebrować ten dzień w domowym zaciszu mamy propozycję na poznanie bałkańskiej literatury. Dla niej: Całkiem skromne prezenty, a dla niego: Głowa pełna radości, a  może na odwrót? Książki literatury bałkańskiej dopiero zyskują sławę w Polsce, a kto wie, może zostaną z wami na dłużej.

CZEMU TA KSIĄŻKA? Bo książka ucieszy każdego i po skończeniu jednej pozycji możecie się zamienić.  

Jak wam podoba się nasz prezentownik? Więcej inspiracji znajdziecie na naszej stronie: www.rm.com.pl

Polecane

Syn

Syn

29,99 zł brutto24,99 zł brutto
NIEŁADNIE. Wielka księga fakapu

NIEŁADNIE. Wielka księga fakapu

39,99 zł brutto19,99 zł brutto
Nauka gry w szachy

Nauka gry w szachy

24,99 zł brutto19,99 zł brutto
Głowa pełna radości

Głowa pełna radości

34,99 zł brutto29,99 zł brutto
Całkiem skromne prezenty

Całkiem skromne prezenty

29,99 zł brutto24,99 zł brutto
Międzynarodowy turniej arcymistrzów Neuhausen

Międzynarodowy turniej arcymistrzów Neuhausen

59,99 zł brutto54,99 zł brutto
pixel