Darmowa dostawa od 99,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

HOBBY HORSE - pierwsza taka książka w Polsce!

2024-05-29
HOBBY HORSE - pierwsza taka książka w Polsce!

Fenomen hobby horse

Zabawa zaczyna się od zaprojektowania i wykonania własnego hobby horse’a (choć oczywiście można też kupić gotowego), czyli głowy konika na patyku. Potem następuje nauka biegania z konikiem, różnych rodzajów chodu, zwinnego i szybkiego przeskakiwania przez przeszkody. Zwieńczenie ćwiczeń stanowią zawody, podczas których zawodnicy i ich koniki pokonują tor przeszkód, a także niczym na zawodach ujeżdżania prawdziwych koni występują solo lub tworzą układy grupowe.

Książka HOBBY HORSE Moniki Dachowskiej to odpowiedź na ten nowy trend, który w szybkim tempie staje się ogólnoświatowym hitem wśród dzieci, a nawet nastolatków. Wejdź do świata koników na patyku, poznaj historię współczesnego hobby horsingu i rozpocznij własną jeździecką przygodę!

Dzięki tej książce dowiesz się:

• jak zrobić hobby horse’a (wykroje, materiały, technika, praktyczne podpowiedzi i pomysły na dekorowanie), a także jak samodzielnie budować przeszkody,
• jakie akcesoria są potrzebne – od kantara po smakołyki,
• jak ćwiczyć: od pierwszego treningu i poznawania rodzajów chodu konia, przez naukę pokonywania różnych rodzajów przeszkód, po trening w terenie,
• jakie są dyscypliny hobby horsingu, jak przebiegają zawody i jak się do nich przygotować.

Znajdziesz tu też mnóstwo ciekawostek o hobby horse’ach, a także na temat prawdziwych koni, które mają dużo wspólnego z konikami na kiju.


Patronat medialny: