Darmowa dostawa od 99,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

BESTSELLERY 2022!

2023-01-02
BESTSELLERY 2022!
Początek roku to idealny czas na podsumowania!
W minionym roku wiele z naszych tytułów cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród Czytelników! Pora jednak wyłonić najlepszych z najlepszych! Oto tytuły, które w tym roku znalazły się na sprzedażowym podium.
POZNAJ NASZE BESTSELLERY!

"Minecraft. Kurs rysowania"
Dzięki tej książce można nauczyć się rysować minecraftowe domki, huśtawki, owoce, piratów, potwory, rekiny, mrówki, motyle i wiele innych obiektów, zwierząt oraz roślin. Możliwość wyczarowania świata znanego z gry Minecraft, za pomocą jedynie… papieru i kredek. 

"Dieta keto"
W tej książce autorka, od 5 lat stosująca dietę ketogeniczną, dzieli się z Czytelnikami swoim doświadczeniem i radzi, jak stawiać pierwsze kroki w ketogenicznym stylu żywienia. Podaje sprawdzone receptury na pełne warzyw i zdrowych tłuszczów potrawy, z których można ułożyć całodzienne menu.

"220 splotów szydełkowych"
Bogaty i inspirujący zbiór niezwykle atrakcyjnych splotów szydełkowych. W propozycjach zawartych w tej książce i zilustrowanych fotografiami wykorzystano różne rodzaje włóczek i nici. Wykonane z nich ściegi często naśladują delikatne, zwiewne koronki. W książce opisano wykonanie krok po kroku wzorów ażurowych i koronkowych, filetów, różnych motywów, splotów irlandzkich i tunezyjskich (afgańskich) oraz wzorów do obrębiania chust, narzut, serwet i obrusów.

 
Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2023
pixel